02/20 570 670 (8:00 - 20:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Manželská posteľ 210x180 cm - Styler - Nela (masív) *bazár

Produkt nedostupný / predaj skončil

Dostupnosť: nedostupné
Výška:
45 - 75 cm
Šírka:
190 cm
Hĺbka:
218 cm
Popis: Manželská posteľ NELA s nastaviteľným kovaním s vnútornými rozmermi na matrac 180 x 210 cm. Posteľ sa vyrába aj v dĺžkach 200 a 220 cm.
Materiál: Posteľ sa vyrába z masívneho dreva, vybrať si môžete z dvoch možností: <strong>bukové</strong> alebo <strong>dubové</strong> drevo.
Morenie: Morí sa iba nábytok z <strong>BUKU</strong> a to vo farbách: <br />Wenge,<br />Orech,<br />Tabak,<br />Mahagón,<br />Čerešňa,<br />Jelša.
Upozornenie: Posteľ je dodávaná bez roštu a matraca. Tie si môžete vybrať a priobjednať z nášho internetového obchodu. Za príplatok si môžete objednať aj úložný priestor.
Výška bočnice: 40 cm
<b>Poznámka:</b> <b>Tovar v kategórii Bazár mohol byť vrátený, alebo neprevzatý zákazníkom, ale je plne funkčný. Výrobok môže mať rozbalený obal a môže niesť známky používania, alebo môže mať estetické chyby.</b>
<b>Reklamácia:</b> <b>Nevzťahuje sa na estetické chyby a známky používania.</b>
<b>Bazár:</b> <b>Ponuka platí do vyčerpania zásob. Ak máte o tovar, poprípade viac kusov tovaru záujem, dostupnosť si prosím overte telefonicky, mailom alebo chatom u našich operátorov, kedže skladom môže byť len jeden kus.</b>