02/20 570 670 (8:00 - 20:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Manželská posteľ 180 cm - Famm - Dublin DU 52 (s úl. priestorom) *výpredaj

Produkt nedostupný / predaj skončil

Dostupnosť: nedostupné
Výška:
cm
Šírka:
195 cm
Hĺbka:
210 cm
Popis: Elegantná manželská posteľ s výrazným vysokým čelom, ktoré má v hornej časti čela vodorovný pás z čiernej farby v lesku. Posteľ je vybavená 2 zásuvkami, ktoré sú umiestnené po jej stranách. Prevedenie postele je slivka a celková šírka matracu je 180 cm.
Sektor Dublin: Spálňa. Tu naberáte silu do ďalšieho dňa, preto by ste mali dbať na príjemnú atmosféru okolo Vás viac, ako si myslíte. Tu začína a končí Váš deň. Ticho, odpočinok, harmónia, blízkosť milovanej osoby, dobré sny. Vytvor si svoj vlastný svet zaspávania a prebúdzania v príjemnom prostredí spálne Dublin. Štýlový sektorový spálňový nábytok Dublin v prevedení bielej s čiernym leskom alebo slivky s čiernym leskom, obe farebné kombinácie navodia atmosféru vhodnú na odpočívanie. Do pozornosti dávame päťdverovú šatníkovú skriňu, na ktorej sú stredné dvere z úzkeho zrkadla a pod ním sa nachádzajú 3 plytké zásuvky. Krásna manželská posteľ je na výber bez úložného priestoru alebo s ním v podobe jednej širokej zásuvky umiestnenej na bočnej strane postele. Posteľ je dodávaná bez roštov a matraca a môžete si ich dokúpiť v našom obchode. Odporúčame dokúpiť komodu so štyrmi zásuvkami, z ktorých horná zásuvka je vyrobenú v prevedení biela borovica canyon.
Poznámka: Posteľ je dodávaná bez roštu a matraca. Tie si môžete vybrať a priobjednať z nášho internetového obchodu.
<b>Výpredaj:</b> <b>Ponuka platí do vyčerpania zásob. Ak máte o tovar, poprípade viac kusov tovaru záujem, dostupnosť si prosím overte telefonicky, mailom alebo chatom u našich operátorov, kedže skladom môže byť len jeden kus.</b>