02/20 570 670 (8:00 - 20:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Latexový matrac - Benab - Dunlop - 200x160 cm (T2)

Produkt nedostupný / predaj skončil

Dostupnosť: nedostupné
Výška:
16 cm
Šírka:
160 cm
Hĺbka:
200 cm
Popis:<br /><img height="50" src="images/Benab/Ikonky/16_cm.jpg"><br /><br /> Luxusný 16 cm vysoký anatomický matrac zložený z monobloku LATEXOVEJ peny. Obsahuje zabezpečené potrebné prevzdušnenie 7 zónovou perforáciou latexovej peny. Vynikajúce elastické vlastnosti LATEXU zabezpečujú dlhú tvarovú stálosť matraca. Vysoko ortopedická a antialergická funkčnosť vyhovie najnáročnejším užívateľom.
Tvrdosť: <br /><img height="50" src="images/Benab/Ikonky/tvrdost_2_2.jpg"><br /><br /> jedna strana - stredne mäkká (T2), druhá strana - stredne mäkká (T2)
Použiteľnosť: obojstranná
Odporúčaný rošt: Lamelový
Záruka:<br /><img height="50" src="images/Benab/Ikonky/zaruka_3_roky.jpg"><br /><br /> 3 roky
Pranie:<br /><img height="50" src="images/Benab/Ikonky/pranie_60.jpg"><br /><br /> 60 stupňov
Nosnosť: <br /><img height="50" src="images/Benab/Ikonky/120_kg.jpg"><br /><br /> do 120 kg
Systém zón:<br /><img height="50" src="images/Benab/Ikonky/7_zon.jpg"><br /><br /> Fyzio 7
Snímateľný poťah:<br /><img height="50" src="images/Benab/Ikonky/zips.jpg"><br /><br /> Riešený zipsom pre jednoduché snímanie poťahu
Poťah Tencel:<br /><img height="50" src="images/Benab/Ikonky/Tencel.jpg"><br /><br /> Vysoko kvalitný poťah špičkových parametrov vyrobený z hodvábnej trikotovej látky Tencel s použitím Vortex technológie, je charakteristický svojou vysokou vzušnosťou a odvodom vlhkosti, rýchlo sa vysúša čím zabezpečuje vysokú hygienu a komfort matraca, je prirodzene antibakteriálny a antiroztočový, látka vyrobená z prŕodných celulózových vlákien LYOCELL, je veľmi pevná a má dlhú životnosť, obsahuje certifikovaný a zdravotne nezávadný OEKO - TEX standard, je odzipovateľný a prateľný do 60 stupňov, je prešitý s klimatizačnou výplňou, PES vláknom 250 g/m2.
Pena: LATEX 65 kg/m3, HR 38 kg/m3
Poznámka: Farba peny sa môže líšiť od vyobrazenia a nie je dôvodom reklamácie.