02/20 570 670 (8:00 - 20:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Komoda Katy K-15

Prevedenie na obrázku: Dub biely + Dub zlatý
Praktická komoda príjemného štýlu, ktorá vám poskytne aj potrebný úložný priestor. Má päť zásuviek. Úchyty na zásuvkách sú širšie. Farebné prevedenie komody je dub biely v kombinácii s dubom zlatým.... Celý popis »
ks
Na objednávku, skladom po 26.1.
Doručenie len za 7,90 € ale aj Zadarmo
Telefonická objednávka / otázka:

Komoda Katy K-15

Prevedenie na obrázku: Dub biely + Dub zlatý
Výška:
110 cm
Šírka:
70 cm
Hĺbka:
45 cm
Hmotnosť: 50 kg
Popis: Praktická komoda príjemného štýlu, ktorá vám poskytne aj potrebný úložný priestor. Má päť zásuviek. Úchyty na zásuvkách sú širšie. Farebné prevedenie komody je dub biely v kombinácii s dubom zlatým.
Sektorový nábytok Katy: Sektorový nábytok Katy osloví najmä prívržencov provensálskeho a rustikálneho štýlu nábytku. Jednotlivé komponenty však nepôsobia starosvetsky, ale sviežo a moderne. Dôraz sa okrem súčasného dizajnu kladie aj na funkčnosť nábytku. Jednotlivé súčasti sektorového nábytku Katy vás upútajú aj prvkami z masívneho dreva, ktoré sa nachádzajú vo vrchných a spodných častiach všetkých komponentov. Sektorový nábytok Katy je ideálny na zariadenie obývacích izieb, jedální ale aj napríklad pracovní. Príjemné farebné prevedenie dubu bieleho v kombinácii s dubom zlatým pekne presvetlí miestnosti.

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Radosť z nákupu Vám garantujeme:
20 691 ks nábytku skladom
Technické informácie:
Dodacia doba: Na objednávku
Doprava: 7,90 €
Záruka 24 mesiacov
Výška: 110 cm
Šírka: 70 cm
Hĺbka: 45 cm
Hmotnosť: 50 kg
Kód produktu: 788381

Máte otázku ku komode? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár