02/20 570 670 (9:00 - 18:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Komoda - Tempo Kondela - Katy - K-15

Komoda - Tempo Kondela - Katy - K-15
Prevedenie na obrázku: Dub biely + Dub zlatý
Skladom Dodáme do utorka 31.1.
Doprava len za 7 €ale aj Zadarmo

Komoda - Tempo Kondela - Katy - K-15

Prevedenie na obrázku:Dub biely + Dub zlatý
Výška:
110 cm
Šírka:
70 cm
Hĺbka:
45 cm
Hmotnosť:50 kg
Popis:Praktická komoda príjemného štýlu, ktorá vám poskytne aj potrebný úložný priestor. Má päť zásuviek. Úchyty na zásuvkách sú širšie. Farebné prevedenie komody je dub biely v kombinácii s dubom zlatým.
Sektorový nábytok Katy:Sektorový nábytok Katy osloví najmä prívržencov provensálskeho a rustikálneho štýlu nábytku. Jednotlivé komponenty však nepôsobia starosvetsky, ale sviežo a moderne. Dôraz sa okrem súčasného dizajnu kladie aj na funkčnosť nábytku. Jednotlivé súčasti sektorového nábytku Katy vás upútajú aj prvkami z masívneho dreva, ktoré sa nachádzajú vo vrchných a spodných častiach všetkých komponentov. Sektorový nábytok Katy je ideálny na zariadenie obývacích izieb, jedální ale aj napríklad pracovní. Príjemné farebné prevedenie dubu bieleho v kombinácii s dubom zlatým pekne presvetlí miestnosti.

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Prečo nakupovať u nás:
7 017 ks nábytku skladom
Dodacia doba: Do týždňa
Doprava: 7 €
Záruka 24 mesiacov
Hmotnosť: 50 kg
Výrobca/dodávateľ: Tempo-Kondela

Máte otázku ku komode? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár