Komoda Uni D

Komoda - Famm - Uni D
Prevedenie na obrázku: Čierna + Lesk čierny
Dvojdverová komoda so štyrmi zásuvkami umiestnenými v strede nad sebou. Komodu možno doplniť k väčšine stien v obývačke. V ľavej a pravej skrinke sa nachádza jedna polica.... Celý popis »
Ďalšie varianty:
Komoda - Famm - Uni A
Komoda - Famm - Uni B
Komoda - Famm - Uni D
Komoda - Famm - Uni C
ks
Výroba + dodanie: Do 5-9 týždňov
Doručenie len za 7,90 € ale aj Zadarmo
Telefonická objednávka / otázka:

Komoda Uni D

Prevedenie na obrázku: Čierna + Lesk čierny
Výška:
92 cm
Šírka:
132 cm
Hĺbka:
38 cm
Hmotnosť: 50.5 kg
Popis: Dvojdverová komoda so štyrmi zásuvkami umiestnenými v strede nad sebou. Komodu možno doplniť k väčšine stien v obývačke. V ľavej a pravej skrinke sa nachádza jedna polica.
Komoda Uni Zvýraznite svoj štýl a nebuďte priemerní. Nábytok určený do modernej obývačky, ktorý komunikuje a dominuje hranatými tvarmi a modernými čistými jednoliatymi vysoko lesklými plochami (dvierka a panely) bez ozdôb. Táto číra dizajnová jednoduchosť je doplnená o číre sklo, dizajnové LED osvetlenie a tenké šedé úchyty (osadené vždy vodorovne a rovnakej veľkosti). Farebné prevedenia sú čierna a biela prevažne vo vysokom lesku, korpusy môžu byť matné, prípadne je pri niektorom nábytku použitá doplnková fialová farba.

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Radosť z nákupu Vám garantujeme:
20 850 ks nábytku skladom
Technické informácie:
Dodacia doba: Do 5-9 týždňov
Doprava: 7,90 €
Záruka 24 mesiacov
Výška: 92 cm
Šírka: 132 cm
Hĺbka: 38 cm
Hmotnosť: 50.5 kg
Kód produktu: 775382

Máte otázku ku komode? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár