02/20 570 670 (8:00 - 18:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Komoda - Famm - Kora - KK 3

Prevedenie na obrázku: Samoa King
Varianty produktu:
Samoa King
Dub Canyon
Do 2 týždňov Dodáme do utorka 16.5.
Doprava len za 7 € ale aj Zadarmo
Vyberte si prosím prevedenie
Samoa King
Samoa King
Samoa King
Do 5-9 týždňov
Dub Canyon
Dub Canyon
Dub Canyon
Do 2 týždňov

Komoda - Famm - Kora - KK 3

Prevedenie na obrázku: Samoa King
Výška:
97 cm
Šírka:
128 cm
Hĺbka:
45 cm
Hmotnosť: 58 kg
Popis: Masívna trojdielna komoda s dvomi dvierkami po stranách a 4 zásuvkami umiestnenými v strede medzi nimi. Masívne nohy, vyčnievajúce do strán. K tejto komode odporúčame dokúpiť rohovú vrchnú vitrínu Kora s označením KN4, ktorá je svojím štýlom a rozmerom navrhnutá ako vrchný diel. Predurčená do klasických kuchýň alebo honosných obývačiek.
Sektorový nábytok Kora: Klasika a honosnosť – tak by sa dal stručne charakterizovať sektorový nábytok rady KORA. Hlavné črty sú: hnedý odtieň Samoa King, patinovaná mosadz použitá na štýlových úchytoch, hrubé jemne vyčnievajúce nožičky do strán, jemné ornamenty a rôzne typy výrezov. Nábytok Kora odporúčame umiestniť samostatne a do veľkých svetlých priestorov štýlových obývačiek alebo kancelárií prípadne spální, kde vynikne ich štýl tým najlepším spôsobom. Do obývacej izby alebo jedálne odporúčame vysoké vitríny a rôzne nadstavby. Do spální odporúčame rozmerné šatníkové skrine s rôzne veľkosti komôd. Do pracovne je vhodné umiestniť barovú skrinku a nízku širokú vitrínu.
Na stiahnutie (download):
Montážny návod (0.49 MB)
Kompletný návod ako si zmontovať Váš nový nábytok

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Dodacia doba: Do 2 týždňov
Doprava: 7 €
Záruka 24 mesiacov
Hmotnosť: 58 kg
Značka: Famm
K tejto komode sa zíde

Máte otázku ku komode? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár