Komoda - Dig-net - Majka - MM-08

-14%
Komoda - Dig-net - Majka - MM-08
Prevedenie na obrázku: Orech + Krémová
Výroba + dodanie: Do 4-8 týždňov
Doprava len za 7 € ale aj Zadarmo
-14% / 146,90 125,90 € Na splátky od 12,59

Komoda - Dig-net - Majka - MM-08

Prevedenie na obrázku: Orech + Krémová
Výška:
132 cm
Šírka:
60 cm
Hĺbka:
40 cm
Hmotnosť: 36 kg
Popis: Jednodielna komoda s dvomi dvierkami vo farbe orech v hornej a dolnej časti. V strede sa nachádza úzka zásuvka, ktorá je v krémovej farbe.
Sektorový nábytok Majka: Nábytok pre ňu a pre neho. Zariaďte študentskú izbu, elegantnú pracovňu, praktickú kanceláriu alebo dokonca miestnosť pre hostí. Praktická stránka sa snúbi s krásnym a čistým elegantným odtieňom orechu v kombinácii s krémovou farbou. Do študentskej izby odporúčame obrovskú rohovú skriňu, kde prehladene uložíte veľké množstvo odevov. Ku nej k ľavej strane pripojte vysoký regál s pozdĺžnym zakrytým úložným priestorom. Na jednolôžkovú posteľ odporúčame použiť pružinový matrac a pokiaľ máte malé dieťa, ochráňte ho od pádu použitím prídavnej bariéry. Do pracovne/kancelárie si môžete vybrať z viacerých komôd a skríň.

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Dodacia doba: Do 4-8 týždňov
Doprava: 7 €
Záruka 24 mesiacov
Hmotnosť: 36 kg
Značka: Dig net
K tejto komode sa zíde
-15%
Skrinka Dig-net MM-09
103,90 €

Máte otázku ku komode? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár