Jednolôžková posteľ 90 cm - ML Nábytok - Bonti 15 (s roštom a úl. priestorom) *výpredaj

Produkt nedostupný / predaj skončil

Dostupnosť: nedostupné
Výška:
69 cm
Šírka:
94 cm
Hĺbka:
204 cm
Popis: Jednolôžková posteľ s dvomi zásuvkami a roštom. Matrac nie je zahrnutý v cene postele. Ten si môžete vybrať a priobjednať v našom internetovom obchode.
Výška ložnej plochy: výška roštu od zeme 31 cm + výška matraca<br>pri použití matraca s výškou 15 cm, je výška ložnej plochy 46 cm.
Systém Bonti: Nábytok Bonti ponúka moderný nábytok a je venovaný najmä pre nejmladších členov domácnosti. Starostlivo vybraný dekor jaseň eko zdôrazní jednotlivé farebné časti, ktoré sú navrhnuté ako pre chlapca, tak aj pre dievča. Za zmienku stoja najmä rôzne farby blokov, ktoré si nájdu svoje miesto v každom, aj náročnejšom prostredí. Nábytok je vyrobený z laminovanej dosky vysokej kvality. Je odolný proti poškriabaniu, vlhkosti a vysokej teplote. Obsahuje estetickú úpravu ABS na hranách, ktorá je odolná proti nárazu, vlhkosti, nedeformuje sa a neodlepí.
<b>Výpredaj:</b> <b>Ponuka platí do vyčerpania zásob. Ak máte o tovar, poprípade viac kusov tovaru záujem, dostupnosť si prosím overte telefonicky, mailom alebo chatom u našich operátorov, kedže skladom môže byť len jeden kus.</b>