Jedálenský set Modus (pre 4 osoby)

Jedálenský set - Signal - Modus (pre 4 osoby)
Rovnako ako jedálenský set Astro aj set Modus zaujme jednoduchým a účelným dizajnom. Set sa skladá zo stola a 4 stoličiek. Bledé dubové drevo dopĺňa kovová konštrukcia vo farbe hlinníka na stole aj stoličkách.... Celý popis »
Do 3-5 týždňov
Doručenie len za 7 € ale aj Zadarmo
Telefonická objednávka / otázka:

Jedálenský set Modus (pre 4 osoby)

Výška:
75 cm
Šírka:
110 cm
Hĺbka:
72 cm
Hmotnosť: 30.75 kg
Popis: Rovnako ako jedálenský set Astro aj set Modus zaujme jednoduchým a účelným dizajnom. Set sa skladá zo stola a 4 stoličiek. Bledé dubové drevo dopĺňa kovová konštrukcia vo farbe hlinníka na stole aj stoličkách.
Jedálenské sety Signal: Jedálenské sety značky Signal sú charakteristické svojim prevažne moderným dizajnom, niektoré stoly obsahujú aj retro prvky. Stoly a stoličky sú k dispozícií v neutrálnych farbách, vyrobené sú z dreva či kovu a ponúkajú kvalitné spracovanie s pevnou konštrukciou.

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Radosť z nákupu Vám garantujeme:
4 643 ks nábytku skladom
Technické informácie:
Dodacia doba: Do 3-5 týždňov
Doprava: 7 €
Záruka 24 mesiacov
Výška: 75 cm
Šírka: 110 cm
Hĺbka: 72 cm
Hmotnosť: 30.75 kg
Kód produktu: 760017

Máte otázku k jedálenskému setu? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár