Aktualizujte svoj prehliadač
Prehliadač, ktorý používate, už nie je podporovaný. Použite novší prehliadač, aby ste dosiahli čo najlepší zážitok. Odporúčame niektorý z nižšie zobrazených.

Horný kuchynský regál Virion Virion 30 G 72 ZAK (dub lancelot)

Doručíme do 2-4 týždňov
Prevedenie na obrázku: Dub Lancelot
Dolný regál z kuchynského sektorového systému v modernom štýle, má tri odkladacie priestory. Skrinka je univerzálna, uzatvára rad horných skriniek buď z pravej alebo ľavej strany.... Celý popis »
59 € Ušetríte 19,10 € (32%) 39,90 € s DPH
Ďalšie varianty:
59 € 39,90 €
-
+
Doručíme do 2-4 týždňov
Telefonická objednávka / otázka:
Nábytkový systém Virion
Lempert Virion
Inšpirujte sa
Kód produktu:
1032598
Prevedenie na obrázku:
Dub Lancelot
Výška:
71.5 cm
Šírka:
30 cm
Hĺbka:
29 cm
Hmotnosť:
- kg
Záruka
24 mesiacov
Popis:
Dolný regál z kuchynského sektorového systému v modernom štýle, má tri odkladacie priestory. Skrinka je univerzálna, uzatvára rad horných skriniek buď z pravej alebo ľavej strany. Poslúži na odloženie pohárov, dóz so surovinami, koreničiek, prípadne do nej môžete zakomponovať nejaké dekorácie, a tak kuchyňu oživiť.
Kuchynská zostava:
Staňte sa pre túto chvíľu architektom a dizajnér vlastnej kuchyne. Ponúkame Vám zmes dizajnových skriniek vo farbe biela, šedá a bordová v kombinácii dubu Lancelot. Priali ste si mať rúru v úrovni učia, alebo ju máte radi v bani. Priali ste si skrinky s výklopnými dvierkami alebo klasicky doprava či doľava. Výber je na vás a na vašej fantázii.
Materiál:
Drevotrieska laminovaná, Dub Lancelot
ABS hrany:
Áno (1 mm)
Poznámka:
Vnútro skrine je vo farbe Dub Lancelot.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.
Súvisiace produkty
-34%
859 € 569 €
Do 2-4 týždňov
Máte otázku ku skrinke? Radi Vám poradíme
Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár