Horná kuchynská skrinka Fabiana W-60

Prevedenie na obrázku: Biela
Horná kuchynská skrinka šírky 60 cm a výšky 72 cm s jednými dvierkami otvárajúcimi sa na kovaní s moderným tichým systémom zatvárania, úchyty sú kovové.... Celý popis »
48 € s DPH
Farebné prevedenie:
Biela
Biela
Biela
Biela
Biela
Skladom, dodáme do 26.2.
Biela + Dub Sonoma
Biela + Dub Sonoma
Biela + Dub Sonoma
Skladom, dodáme do 26.2.
ks
Skladom > 5 ks Dodáme do pondelka 26.2.
Doručenie len za 7,90 € ale aj Zadarmo
Telefonická objednávka / otázka:

Horná kuchynská skrinka Fabiana W-60

Prevedenie na obrázku: Biela
Výška:
72 cm
Šírka:
60 cm
Hĺbka:
30 cm
Hmotnosť: 21 kg
Popis: Horná kuchynská skrinka šírky 60 cm a výšky 72 cm s jednými dvierkami otvárajúcimi sa na kovaní s moderným tichým systémom zatvárania, úchyty sú kovové.
Kuchyňa Fabiana: Kuchyňa je miestnosť, kde človek trávi často jediné spoločné momenty ráno pred odchodom z domu. Večer sa táto miestnosť tiež stane miestom, kde si každý člen príde odpočinúť a načerpať energiu. Atmosféra útulnej kuchyne je tvorená zmesou rôznych dizajnových prvkov.
Kuchynská skrinka je vyrobená z DTD laminovanej v bielej farbe dvierok a bielej farbe korpusu. Druhá farebná kombinácia je korpus v bielej farbe a dvierok v prevedení dub sonoma. Hrúbka pracovnej dosky je 28 mm. Spodné skrinky sú dodávané bez pracovnej dosky, drezová skrinka je dodávaná bez pracovnej dosky, k nej odporúčame dokúpiť univerzálny drez z nášho obchodu.

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Radosť z nákupu Vám garantujeme:
20 735 ks nábytku skladom
Technické informácie:
Dodacia doba: Do týždňa
Doprava: 7,90 €
Záruka 24 mesiacov
Výška: 72 cm
Šírka: 60 cm
Hĺbka: 30 cm
Hmotnosť: 21 kg
Kód produktu: 788671

Máte otázku ku skrinke? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár