Dolná kuchynská skrinka Monda S40SZ4

Prevedenie na obrázku: Dub Sonoma + Biela
Dolná kuchynská skrinka so zásuvkami. Vybavená je 4 zásuvkami. Spodná zásuvka je hlbšia. Dodávaná bez hornej pracovnej dosky, ktorú si však môžete prikúpiť v našom obchode.... Celý popis »
74 € s DPH
ks
Skladom > 5 ks Dodáme do pondelka 26.2.
Doručenie len za 7,90 € ale aj Zadarmo
Telefonická objednávka / otázka:

Dolná kuchynská skrinka Monda S40SZ4

Prevedenie na obrázku: Dub Sonoma + Biela
Výška:
82 cm
Šírka:
40 cm
Hĺbka:
46-60 cm
Hmotnosť: 21.3 kg
Popis: Dolná kuchynská skrinka so zásuvkami. Vybavená je 4 zásuvkami. Spodná zásuvka je hlbšia. Dodávaná bez hornej pracovnej dosky, ktorú si však môžete prikúpiť v našom obchode.
Kuchyňa Monda: Kuchyňa je miestnosť, kde človek trávi často jediné spoločné momenty ráno pred odchodom z domu. Večer sa táto miestnosť tiež stane miestom, kde si každý člen príde odpočinúť a načerpať energiu. Atmosféra útulnej kuchyne je tvorená zmesou rôznych dizajnových prvkov.
Kompletná kuchynská zostava je vyrobená z kvalitnej fóliovanej MDF v kombinácií s PVC v prevedení dub sonoma a biela. Korpus je v prevedení dub sonoma, skrinky sú z materiálu MDF/PVC v bielej farbe.

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Radosť z nákupu Vám garantujeme:
20 735 ks nábytku skladom
Technické informácie:
Dodacia doba: Do týždňa
Doprava: 7,90 €
Záruka 24 mesiacov
Výška: 82 cm
Šírka: 40 cm
Hĺbka: 46-60 cm
Hmotnosť: 21.3 kg
Kód produktu: 788662

Máte otázku ku skrinke? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár