02/20 570 670 (9:00 - 20:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Čistiaci prostriedok na záhradný nábytok - Deokork - 1.0 L

Čistiaci prostriedok na záhradný nábytok - Deokork - 1.0 L
Do 1-3 týždňov
Doprava len za 7 € ale aj Zadarmo

Čistiaci prostriedok na záhradný nábytok - Deokork - 1.0 L

Výška:
- cm
Šírka:
- cm
Hĺbka:
- cm
Hmotnosť: 1 kg
Popis: Čistič a leštič na záhradný nábytok založený na bázi vody (nie oleja). Na rozdiel od väčšiny iných prípravkov nie je nebezpečný ani pre toho, kto prípravok používa, ani pre životné prostredie. Objednajte si aplikátory spolu s výrobkami a maximálne tak predĺžite životnosť nového záhradného nábytku. Objem balenia je 1 l.
Golden Care: Vieme prečo doporučujeme čistič záhradného nábytku Golden Care. V posledných rokoch 16 z 20 najprestižnejších výrobcov európskych a amerických značiek, ktorí vyrábajú nábytok z exotického dreva si vybralo, vždy po vlastnom náročnom testovaní, výrobky firmy Golden Care. Jednoducho preto, že tieto EcoSafe produkty účinkujú lepšie než oleje alebo nátery, ktoré doposiaľ používali. Verte tiež produktom Golden Care, jedničke na trhu starostlivosti o záhradný drevený nábytok.

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Prečo nakupovať u nás:
5 461 ks nábytku skladom
Dodacia doba: Do 1-3 týždňov
Doprava: 7 €
Záruka 24 mesiacov
Hmotnosť: 1 kg
Výrobca/dodávateľ: Deokork

Máte otázku? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár