02/20 570 670 (8:00 - 20:00) Blog Všetko o nákupe Kontakt Sledovanie objednávky

Barová vitrína - Famm - Kora - KK 7

Prevedenie na obrázku: Samoa King
Varianty produktu:
Samoa King
Dub Canyon
Do 2 týždňov Dodáme do pondelka 15.5.
Doprava len za 7 € ale aj Zadarmo
Samoa King
Samoa King
Samoa King
Samoa King
Samoa King
Do 2 týždňov
Dub Canyon
Dub Canyon
Dub Canyon
Do 2 týždňov

Barová vitrína - Famm - Kora - KK 7

Prevedenie na obrázku: Samoa King
Výška:
136 cm
Šírka:
158 cm
Hĺbka:
46 cm
Hmotnosť: 85 kg
Popis: 2-dverová presklená vitrína s vyklápacími dvierkami na skrinke v hornej časti a 4 zásuvkami v strede vitríny. Vitrína dominuje svojím masívnym štýlom a je vhodná na použitie v svetlých jedálňach, obývacích miestnostiach, či svetlých pracovniach. Masívne nohy vyčnievajúce do strán.
Sektorový nábytok Kora: Klasika a honosnosť – tak by sa dal stručne charakterizovať sektorový nábytok rady KORA. Hlavné črty sú: hnedý odtieň Samoa King, patinovaná mosadz použitá na štýlových úchytoch, hrubé jemne vyčnievajúce nožičky do strán, jemné ornamenty a rôzne typy výrezov. Nábytok Kora odporúčame umiestniť samostatne a do veľkých svetlých priestorov štýlových obývačiek alebo kancelárií prípadne spální, kde vynikne ich štýl tým najlepším spôsobom. Do obývacej izby alebo jedálne odporúčame vysoké vitríny a rôzne nadstavby. Do spální odporúčame rozmerné šatníkové skrine s rôzne veľkosti komôd. Do pracovne je vhodné umiestniť barovú skrinku a nízku širokú vitrínu.

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Dodacia doba: Do 2 týždňov
Doprava: 7 €
Záruka 24 mesiacov
Hmotnosť: 85 kg
Značka: Famm
K tejto skrinke sa zíde

Máte otázku ku skrinke? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár