Barová stolička - Artium - AUB-9002 SIL

-23%
Barová stolička - Artium - AUB-9002 SIL
Akcia
Prevedenie na obrázku: Strieborná + Chrómová
Varianty produktu:
Barová stolička - Artium - AUB-9002 SIL
Barová stolička - Artium - AUB-9002 BK
Do 2 týždňov Dodáme do stredy 10.5.
Doprava len za 7 € ale aj Zadarmo
-23% / 43,90 34,00 €

Barová stolička - Artium - AUB-9002 SIL

Prevedenie na obrázku: Strieborná + Chrómová
Výška:
60-80 cm
Šírka:
39 cm
Hĺbka:
44,5 cm
Hmotnosť: 6 kg
Popis: Výškovo nastaviteľná barová stolička so širokou kruhovou základňou s plastovým sedákom striebornej farby a s kovovou konštrukciou nohy vo farbe chrómu.
Výška sedu: 60-80 cm
Barové stoličky: Barová stolička sa stáva stále častejšie dôležitým prvkom interiéru. Z praktického hľadiska je tento typ stoličky výhodný do malých priestorov kuchýň. V úzkom priestore je často nemožné umiestniť klasický pevný jedálenský stôl a tak sa siaha špeciálnych riešeniach typu „barový pult“. K stene sa priloží vyšší a širší špecifický stôl alebo pult, ku ktorému sa prisunú barové stoličky iba z niektorých strán. Aby bola barová stolička aj ozdobou, odporúčame materiál, štýl a farbu vybrať citlivo a odporúčame dbať na zjednotenie s barovým pultom alebo kuchynským ostrovčekom. Výškovo nastaviteľná noha barovej stoličky je výhodná pre domácnosti a zariadenia, kde sa pohybujú ľudia s rôznou výškou. Vysoký typ barovej stoličky mimochodom umožňuje komunikáciu z očí do očí stojaceho a sediaceho človeka. Široká kruhová základňa naspodku dodáva potrebnú stabilitu a držiak (opierka) na nohy a opierky na ruky poskytnú pohodlné sedenie.

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Dodacia doba: Do 2 týždňov
Doprava: 7 €
Záruka 24 mesiacov
Hmotnosť: 6 kg
Značka: Artium

Máte otázku ku stoličke? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár