Barová stolička - Artium - AUB-9002 BK

-13%
Barová stolička - Artium - AUB-9002 BK
Prevedenie na obrázku: Čierna + Chrómová
Varianty produktu:
Barová stolička - Artium - AUB-9002 SIL
Barová stolička - Artium - AUB-9002 BK
Do 2 týždňov
Doprava len za 9,90 €ale aj Zadarmo
-13% / 45,9039,90 €
Ježiško sa posnaží, ale je možné, že to už nestihne. Pri tomto tovare Vám už nevieme na 100% garantovať dodanie do Vianoc.

Barová stolička - Artium - AUB-9002 BK

Prevedenie na obrázku:Čierna + Chrómová
Výška:
60-80 cm
Šírka:
39 cm
Hĺbka:
44,5 cm
Hmotnosť:6 kg
Popis:Výškovo nastaviteľná barová stolička so širokou kruhovou základňou s plastovým sedákom čiernej farby a s kovovou konštrukciou nohy vo farbe chrómu.
Výška sedu:60-80 cm
Barové stoličky:Barová stolička sa stáva stále častejšie dôležitým prvkom interiéru. Z praktického hľadiska je tento typ stoličky výhodný do malých priestorov kuchýň. V úzkom priestore je často nemožné umiestniť klasický pevný jedálenský stôl a tak sa siaha špeciálnych riešeniach typu „barový pult“. K stene sa priloží vyšší a širší špecifický stôl alebo pult, ku ktorému sa prisunú barové stoličky iba z niektorých strán. Aby bola barová stolička aj ozdobou, odporúčame materiál, štýl a farbu vybrať citlivo a odporúčame dbať na zjednotenie s barovým pultom alebo kuchynským ostrovčekom. Výškovo nastaviteľná noha barovej stoličky je výhodná pre domácnosti a zariadenia, kde sa pohybujú ľudia s rôznou výškou. Vysoký typ barovej stoličky mimochodom umožňuje komunikáciu z očí do očí stojaceho a sediaceho človeka. Široká kruhová základňa naspodku dodáva potrebnú stabilitu a držiak (opierka) na nohy a opierky na ruky poskytnú pohodlné sedenie.

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Prečo nakupovať u nás:
7 017 ks nábytku skladom
Dodacia doba: Do 2 týždňov
Záruka 24 mesiacov
Hmotnosť: 6 kg
Výrobca/dodávateľ: Artium

Máte otázku ku stoličke? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár