Barová skrinka Kora KK6P (sosna andersen)

Barová skrinka - Tempo Kondela - Kora - KK6P (sosna andersen)
Prevedenie na obrázku: Sosna andersen
Elegantná masívna komoda Kora s plnými dvierkami, tromi zásuvkami a výklopnou časťou. Rustikálny štýl komody vystihujú ozdobné vyrezávané nohy a lišty. Zásuvky a dvierka majú kovové úchyty. Bude sa vynímať v obývačkách, jedálňach a pracovniach. Komo... Celý popis »
ks
Na objednávku, skladom po 4.5.
Doručenie len za 7,90 € ale aj Zadarmo
Telefonická objednávka / otázka:

Barová skrinka Kora KK6P (sosna andersen)

Prevedenie na obrázku: Sosna andersen
Výška:
117 cm
Šírka:
158 cm
Hĺbka:
46 cm
Hmotnosť: 79.3 kg
Popis: Elegantná masívna komoda Kora s plnými dvierkami, tromi zásuvkami a výklopnou časťou. Rustikálny štýl komody vystihujú ozdobné vyrezávané nohy a lišty. Zásuvky a dvierka majú kovové úchyty. Bude sa vynímať v obývačkách, jedálňach a pracovniach. Komoda je v peknom prevedení sosna andersen.
Materiál: laminovaná DTD + laminovaná MDF
Sektorový nábytok Kora: Ak si chcete zariadiť vašu domácnosť v rustikálnom štýle a páči sa vám tradičnejší vzhľad nábytku, sektorová modelová rada nábytku Kora bude pre vás správnou voľbou. Nábytok Kora sa vyznačuje masívnejším vzhľadom, elegantným tmavým prevedením Samoa king, ozdobnými lištami, kovovými úchytmi a najmä širkoým spektrom skríň, skriniek, stolíkov a iných prvkov, z ktorých si môžete vybrať tie najvhodnejšie pre vás.

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Radosť z nákupu Vám garantujeme:
20 736 ks nábytku skladom
Technické informácie:
Dodacia doba: Na objednávku
Doprava: 7,90 €
Záruka 24 mesiacov
Výška: 117 cm
Šírka: 158 cm
Hĺbka: 46 cm
Hmotnosť: 79.3 kg
Kód produktu: 809048

Máte otázku ku skrinke? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár