Barová skrinka Kora KK6P

Barová skrinka - Tempo Kondela - Kora - KK6P
Prevedenie na obrázku: Samoa king
Elegantná masívna komoda Kora s plnými dvierkami, tromi zásuvkami a výklopnou časťou. Rustikálny štýl komody vystihujú ozdobné vyrezávané nohy a lišty. Zásuvky a dvierka majú kovové úchyty. Bude sa vynímať v obývačkách, jedálňach a pracovniach. Komo... Celý popis »
Farebné prevedenie:
Samoa king
Samoa king
Samoa king
Samoa king
Samoa king
Skladom, dodáme do 26.3.
Dub Canyon
Dub Canyon
Dub Canyon
Do 4-7 týždňov
ks
Skladom 3 ks Dodáme do pondelka 26.3.
Doručenie len za 7,90 € ale aj Zadarmo
Telefonická objednávka / otázka:

Barová skrinka Kora KK6P

Prevedenie na obrázku: Samoa king
Výška:
117 cm
Šírka:
158 cm
Hĺbka:
46 cm
Hmotnosť: 79 kg
Popis: Elegantná masívna komoda Kora s plnými dvierkami, tromi zásuvkami a výklopnou časťou. Rustikálny štýl komody vystihujú ozdobné vyrezávané nohy a lišty. Zásuvky a dvierka majú kovové úchyty. Bude sa vynímať v obývačkách, jedálňach a pracovniach. Komoda je v peknom tmavom prevedení Samoa king.
Sektorový nábytok Kora: Ak si chcete zariadiť vašu domácnosť v rustikálnom štýle a páči sa vám tradičnejší vzhľad nábytku, sektorová modelová rada nábytku Kora bude pre vás správnou voľbou. Nábytok Kora sa vyznačuje masívnejším vzhľadom, elegantným tmavým prevedením Samoa king, ozdobnými lištami, kovovými úchytmi a najmä širkoým spektrom skríň, skriniek, stolíkov a iných prvkov, z ktorých si môžete vybrať tie najvhodnejšie pre vás.

Nakupujte výhodne nábytok na splátky

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Radosť z nákupu Vám garantujeme:
20 915 ks nábytku skladom
Technické informácie:
Dodacia doba: Do týždňa
Doprava: 7,90 €
Záruka 24 mesiacov
Výška: 117 cm
Šírka: 158 cm
Hĺbka: 46 cm
Hmotnosť: 79 kg
Kód produktu: 779479

Máte otázku ku skrinke? Radi Vám poradíme

Spýtajte sa nás
02/20 570 670
Online formulár